Auto Net Group | Auto Net Group
15649
home,page,page-id-15649,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

„Gdybym na początku swojej kariery jako przedsiębiorcy zapytał się klientów, czego chcą, wszyscy byliby zgodni:
chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem”.

 – Henry Ford

AUTO – NET GROUP

 

Firma oferuje profesjonalne, specjalistyczne usługi w branży automotive. Działamy w oparciu
o najwyższe standardy, realizując projekty indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów na terenie całej Europy. Kreatywność, konsekwencja i profesjonalizm to atuty, które zostały docenione przez partnerów biznesowych w każdej dziedzinie naszej działalności.

Nasza organizacja specjalizuje się w zakresie projektów szkoleniowo–doradczych, które kierujemy do różnych grup Klientów indywidualnych i korporacyjnych w branży motoryzacyjnej. Wdrażamy na rynku nowe produkty i usługi według własnych schematów, wypracowanych przez najlepszych specjalistów. Działalność wydawnicza firmy dostarcza naszym odbiorcom merytorycznych treści za pośrednictwem branżowych magazynów o ogólnopolskim zasięgu.

„Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki”.

 

Mark Twain

TECHNICAL-HASLO
liniaaaa
szkolenie-trwa

Projekty szkoleniowe realizowane pod marką Technical Training Center wyróżniają się wysoką jakością, popartą doświadczeniem. Specjalizujemy się w zakresie techniczno–prawnym w branży AUTOMOTIVE.

 

Postępujemy zgodnie z wypracowaną
i sprawdzoną metodyką. Naszą zasadą jest partnerskie podejście i szukanie efektywnych rozwiązań dla naszych Klientów.

Oferujemy szkolenia, których programy przygotowujemy tak, aby jak najbardziej zgłębiały analizowane zagadnienia. Zakres tematyczny projektów szkoleniowych przygotowujemy w odniesieniu do aktualnych oczekiwań i potrzeb. Dopasowywanie oferty do Państwa rzeczywistych potrzeb i oczekiwań rozpoczynamy od wspólnych konsultacji. Jest to początek dialogu, który pozwala nam optymalnie dopasować metody pracy do specyfiki związanej
z funkcjonowaniem Państwa firmy lub instytucji.

Organizowanemu przez nas szkoleniu towarzyszy szczegółowa diagnoza potrzeb, która odbywa się podczas spotkania przedstawicieli szkolonej grupy z trenerami prowadzącymi warsztaty. W razie potrzeby organizujemy też dodatkowe konsultacje i testy diagnozujące. Daje to nam i Państwu pewność, że realizowane szkolenie spełni stawiane przed nim cele i przyczyni się do rozwoju Państwa firmy.


Projekty szkoleniowe Technical Training Center są przygotowywane w odniesieniu do indywidualnych celów i potrzeb firm i korporacji.

Ważnym atutem przygotowywanych przez nas projektów jest nasz autorski proces analizy potencjału i możliwości ludzi, zespołów oraz organizacji, z którymi współpracujemy.

Technical Training Center dysponuje szerokim wachlarzem narzędzi do właściwego przygotowania, wdrożenia oraz ewaluacji projektów szkoleniowych. Wierzymy, że sukces projektów szkoleniowych w znacznej mierze zależy od fazy przygotowania, dlatego przykładamy szczególną wagę do zdefiniowania celów oraz wskaźników na każdym etapie współpracy z naszymi Klientami. W pełni monitorujemy i raportujemy Klientowi stan przygotowań, realizacji oraz ewaluacji realizowanych projektów.

„Prawdziwa decyzja jest mierzona poprzez fakt podjęcia nowego działania. Jeśli nie ma działania – tak naprawdę nie podjąłeś decyzji”.

 

Tony Robbins

ADW-HASLO
liniaaaa
audyt

AUDYTY

Audytujemy procesy w przedsiębiorstwach naszych Klientów. Kontrola procedur i usług jest miarą jakości danej firmy. My chcemy być jej autorami.
doradztwo

DORADZTWO

Doradztwo to duża odpowiedzialność. My się jej nie boimy. Proponujemy naszym Klientom dostęp do naszej wiedzy w całym szerokim zakresie.
implementacja

WDROŻENIA

Każdy nowy projekt jest dla nas dużym wyzwaniem. Opracowany przez naszą organizację schemat wdrożenia nowego produktu czy usługi daje naszym Klientom gwarancję sukcesu.
AUDYTY
audyt

AUDYTY

Nasze usługi stanowią dużą wartość dla naszych Klientów. Programy audytów, jaki proponuje nasza firma, to programy autorskie. Audyt to ocena poprawności wykonywania procedur lub usług przez dane przedsiębiorstwo. Aby ocena ryzyka przyniosła spodziewany skutek nie wystarczy zwykła znajomość obowiązujących przepisów. Niezbędne jest aby firma przeprowadzająca audyt wykazała się znajomością procedur kontrolnych, jakim poddawany jest oceniany podmiot czy usługa. Audyty są przeprowadzane w celu wyeliminowania błędów lub poprawy istniejących procedur. Konsekwencją przeprowadzonego audytu jest wdrożenie właściwych rozwiązań i procedur w celu podniesienia efektywności przedsiębiorstwa i optymalizacji kosztów prowadzonej działalności.

DORADZTWO
doradztwo-ilus

DORADZTWO

Świadczymy usługi doradcze w zakresie optymalizacji procesów biznesowych w branży automotive. Identyfikujemy i badamy miary procesowe, porównujemy procesy z dobrymi praktykami oraz naszym doświadczeniem.

Doradzamy w zakresie:
– optymalizacji procesów biznesowych w branży automotive,
– opracowywania cyklu życia nowego produktu lub usługi poprzez zaprojektowanie, modelowanie, wdrożenie i przekazanie do utrzymania,
– przygotowania postępowań przetargowych w zakresie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia w ramach ustawy Prawo o Zamówieniu Publicznym,
– przygotowania zapytań ofertowych,
– przygotowania dokumentacji technicznej,
– procesów serwisowych w zakresie restrukturyzacji firm w ramach programów zarządzania zmianą, wiedzą w organizacji oraz geomarketingu.

WDROŻENIA

WDROŻENIA

Proponujemy rekomendacje usprawnień i wdrażamy je albo przygotowujemy pole pod wdrożenie innych rozwiązań. Nasz skrócony model zawiera następujące kroki:

– zdefiniowanie produktu lub usługi,
– określenie potencjału rynkowego,
– zaplanowanie prac wdrożeniowych,
– opracowanie pełnej specyfikacji produktu lub usługi,
– stworzenie szczegółowego biznesplanu,
– przygotowanie produktu lub usługi do sprzedaży,
– wdrożenie komercyjne,
– analiza po wdrożeniu.

Certyfikacja produktowa kończąca wdrożenie nowego produktu, przeprowadzona przez naszą firmę dla klientów Oberaigner Powertrain GmbH

„Bardziej boję się trzech gazet niż trzech tysięcy bagnetów”.

 

Napoleon Bonaparte

grupa-wydawnicza-ANG-HASLO

ANG MEDIA to specjalistyczne wydawnictwo należące do AUTO-NET GROUP. Powstaniu marki przyświecała chęć oferowania czytelnikom wyjątkowych i istotnych treści prezentowanych w nowoczesnej formie.

Wysokiej jakości tworzonego produktu towarzyszy zachowanie tożsamości tytułów każdy z nich zachowuje swój niepowtarzalny charakter. Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców, dlatego nieustannie szukamy nowych rozwiązań, jesteśmy otwarci na kolejne pomysły i poszerzamy zakres naszej działalności. Dzięki wprowadzeniu podziału oferty wydawniczej, możemy bardziej precyzyjnie odpowiadać na indywidualne wymagania i kluczowe potrzeby naszych czytelników.

RESCUE MAGAZINE

Jedyny taki magazyn online w branży rescue

 

Pierwszy w Polsce unikalny magazyn online poświęcony branży ratowniczej „Rescue Magazine” w szczególności skupia się na najnowszych rozwiązaniach technicznych oraz zaawansowanym technologicznie wyposażeniu i sprzęcie ratowniczym. Ważną merytorycznie część czasopisma stanowią wywiady, reportaże i prezentacje.


tablet

RESCUE MAGAZINE to dwumiesięcznik online dedykowany branży ratowniczej.

 

Treści zawarte w magazynie charakteryzuje wysoki poziom merytoryczny, edytorski i wizualny. Materiały, Często unikalne materiały prezentują techniczną wiedzę o produktach w przejrzystej, przystępnej i interesującej dla odbiorców formie. Największą wartość „Rescue Magazine” stanowią cenieni autorzy dysponujący fachową wiedzą. W tym gronie są doświadczeni redaktorzy z kilkudziesięcioletnim stażem, którzy współpracują na co dzień z największymi redakcjami w kraju. Są to najlepsi specjaliści z branży ratowniczej, praktycy i autorytety z branży rescue.

RESCUE MARKET REVIEW

RESCUE MARKET REVIEW – przegląd rynku branżowego co trzy miesiące na Twoim biurku!


Nowy kwartalnik „Rescue Market Review” to uzupełnienie treści zawartych w magazynie online. Stanowi kompendium wiedzy na temat nowych produktów i usług w branży rescue, zarówno z rynku polskiego, jak i zagranicznego.

Dedykowany jest decydentom, którzy mają wpływ na decyzje zakupowe. Jeżeli więc jesteś: komendantem jednostki PSP, prezesem jednostki OSP, przedstawicielem jednostki ratownictwa medycznego, należysz do organizacji lub stowarzyszenia lub jesteś osobą zainteresowaną techniką z dziedziny ratownictwa to kwartalnik „Rescue Market Review” jest właśnie dla Ciebie!

Każdy kolejny numer kwartalnika będzie zawierał szczegółowe i wyczerpujące opisy konkretnych produktów i usług, co z pewnością ułatwi dobór odpowiedniego rozwiązania. Przeprowadzimy rzetelne analizy i przekażemy Ci pełną informację na temat wielu dostępnych rozwiązań. Dzięki „Rescue Market Review” zapoznasz się zarówno z ocenami specjalistów, jak i samych użytkowników. Chcemy przekazywać Ci wiarygodne opinie, rozpowszechniać/popularyzować/wprowadzać/kreować nowe trendy w branży. Dodatkowo, w każdym numerze znajdziesz relacje z ważnych spotkań, konferencji i seminariów związanych z branżą.

 

Kwartalnik „Rescue Market Review” będzie dostępny poprzez naszą platformę sprzedażową.

rescue-market
TECHNICAL RESCUE BOOK

TECHNICAL RESCUE BOOK Jedyna taka pozycja na rynku!

 

Technical Rescue Book” to szczegółowa prezentacja zadań i zagrożeń związanych z udziałem służb ratowniczych w nietypowych zdarzeniach. Każdy numer duża ilość informacji o najnowszych rozwiązaniach technicznych, niezbędnych do skutecznego przeprowadzania akcji ratowniczych.


technical-rescue

„Technical Rescue Book” to almanach każdego ratownika, na łamach którego każdy będzie mógł przeczytać o wzorcowo przeprowadzanych akcjach ratowniczych. Będą one szczegółowo opisywane i analizowane przez specjalistów z branży. Dodatkowo, czytelnik zapozna się z najnowszym sprzętem używanym podczas niecodziennych zdarzeń.

Pierwsze wydanie poświęcimy zagadnieniom związanym z pojazdami i autobusami zasilanymi sprężonym (CNG) i płynnym (LNG) gazem ziemnym. Jest to niezwykle ważne zagadnienie, szczególnie w kontekście transportu zbiorowego. W ostatnich latach niemal w każdym dużym ośrodku miejskim pojawiły się autobusy z zasilaniem CNG. Ta nowa technologia obecnie stanowi nie lada wyzwanie dla służb ratowniczych.

W „Technical Rescue Book” czytelnik znajdzie też dużo wiedzy technicznej: dane techniczne pojazdów, schematy instalacji zasilania, zalecenia producentów, jak postępować w sytuacjach awaryjnych. W specjalnie zorganizowanej inscenizacji pokażemy schemat działań oraz sposób zabezpieczenia miejsca zagrożenia. Postaramy się przedstawić to zagadnienie na tyle szczegółowo, aby nasi odbiorcy w razie konieczności sami mogli sprawnie podjąć podobne działania, ratując życie ludzkie.

TECHNICAL RESCUE BOOK – wiedza, której nie znajdziesz nigdzie indziej

RESCUE TV

Włącz i oglądaj – RESCUE TV to interesujące reportaże i pasjonujące relacje

 

Platforma RESCUE TV to wyjątkowa propozycja dla odbiorcy, stanowiąca uzupełnienie treści zawartych w magazynie online. Jej nowoczesna forma umożliwia przekazywanie informacji o nowych produktach i usługach dostępnych na polskim i europejskim rynku w formie wideo.


Jest to jedna z niewielu platform umożliwiających udostępnianie pełnych profesjonalnych prezentacji.

RESCUE TV to również własne produkcje realizowane na zamówienie – z udziałem zawodowych lektorów, przy współpracy najlepszych grafików, muzyków i montażystów. Uzupełnienie stanowić będą liczne materiały filmowe z targów branżowych, szkoleń i konferencji.

tv

ANG Media oferuje profesjonalną obsługą wydawniczą firm i instytucji. Pomaga przygotowywać wszelkiego rodzaju materiały niezbędne do skutecznej komunikacji marketingowej. Proponujemy pełny wachlarz naszych usług wydawniczych:

korpibran

Przygotowujemy 

profesjonalne wydawnictwa korporacyjne i branżowe.

obsldzienn

Zapewniamy

profesjonalną obsługę dziennikarską i redakcyjną.

wsparcie

Oferujemy wsparcie 

ze strony naszego Działu Reklamy.

projektnowo

Projektujemy

nowoczesne i najwyższej jakości rozwiązania graficzne.

drukujemy

Opracowujemy 

oraz drukujemy różnego typu materiały.

strategia

Doradzamy

w zakresie planowania strategii i promocji marki.

PARTNERZY