Auto Net Group | Sponsoring
15180
page,page-id-15180,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

Działalność AUTO – NET GROUP

w obszarze sponsoringu.

Działalność sponsoringowa AUTO – NET GROUP realizowana jest zgodnie z przyjętymi zasadami i kierunkami sponsoringu określonymi w planie marketingowym Spółki. Przez „sponsoring” rozumiemy działalność na rzecz podmiotu sponsorowanego, dokonywaną w zamian za wykonywanie przez podmiot sponsorowany czynności polegających na kreowaniu pozytywnego wizerunku, popularyzacji naszych znaków towarowych i zwiększeniu prestiżu podmiotu sponsorującego.

„Aktywnie wspieramy inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu
oraz działania na rzecz promowania młodych sportowców i naukowców”

Zespół Rajdowy

Paweł Pieńkosz/Maciej Błachnio

PEUGEOT 206 RC

  • Firma AUTO – NET GROUP jest sponsorem rozpoczynającej przygodę z rajdami samochodowymi załogi Paweł Pieńkosz/Maciej Błachnio startującej samochodem Peugeot 206 RC.

  • Załoga udanie rozpoczęła sezon zdobywając 2 miejsce w swojej klasie i 13 w klasyfikacji generalnej w 1 Rundzie Motul Rallyland Cup 2015. Głównymi celami na ten rok jest nauka i zdobycie jak największego doświadczenia,

  • oraz ukończenie sześć rajdów okręgowych, które umożliwią zdobycie licencji rajdowej stopnia RN pozwalającej myśleć o przyszłorocznych startach w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska.

1 Runda Motul Rallyland Cup 2015

Więcej relacji z rajdów załogi Paweł Pieńkosz/Maciej Błachnio na naszym kanale YT

Wspieranie młodych inżynierów

Politechnika Warszawska/SiMR

Firma AUTO – NET GROUP Sp. z o.o. była jednym ze sponsorów nagrody specjalnej na Seminarium Finałowym XVIII edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych w roku akademickim 2013/2014. Konkurs odbywał się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. Jana Szmidta.

Zwycięzcami Konkursu i zdobywcami I nagrody (Profesorów Wydziału) okazali się: mgr inż. Mariusz Sołtysiak i mgr inż. Marek Tarwacki za pracę: „Projekt wiertarki półautomatycznej do wiercenia w wyrobach wykonanych metalurgią proszków spiekanych”. Nasza firma nagrodziła mgr inż. Michała Martyniuka za pracę: „Optymalizacja konstrukcji zawieszenia samochodu sportowego”.

Oprócz nagród Profesorów Wydziału, Dziekana SiMR oraz Rektora PW,
liczne nagrody konkursowe ufundowały firmy i instytucje w tym nasza:

 

Aebi-Schmidt Polska Sp. z o.o., AUTO-NET GROUP Sp. z o.o., Auto – Skaczkowski, BMW Group Polska, Bosch – Rexroth Sp. z o.o., Exxon – Mobil Poland Sp. z o.o., Faurecia Automotive Polska S.A., General Electric, Instytut Lotnictwa, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego (IMBiGS), Miejskie Zakłady Autobusowe (MZA), Parker Hannifin Sp. z o.o., Polska Izba Motoryzacji, Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT), Szewczyk Sp. j., WELD Projekty, Wydawnictwa Komunikacji i Łączności Sp. z o.o.