Auto Net Group | Aktualności
15173
page,page-id-15173,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 
Lenkrad1

Firma AUTO-NET Group Sp. z o.o. rozpoczyna prace nad kolejnym ciekawym i ambitnym projektem.

 

Projekt będzie dotyczył pojazdów zasilanych energią elektryczną i jego implementacji w firmach dystrybucyjnych w Polsce. W tym celu już 19.08.2015 spotkamy się z właścicielami firmy Kreisel Elektonic GmbH w Freistadt. Więcej szczegółów opublikujemy pod koniec roku.

 

Prezes Zarządu
Agnieszka Węgrzynek

Informuję, że firma AUTO-NET Group Sp.z o.o. dołączyła do firm/przedstawicieli szeroko rozumianego lobby sektora motoryzacyjnego jaki stanowi Polska Izba Motoryzacji.

 

Organizacja zrzesza małe i duże przedsiębiorstwa oraz stowarzyszenia działające w Polsce. Informujemy, że w gronie ekspertów Polskiej Izby Motoryzacji znajduje się współwłaściciel naszej spółki Pan Daniel Węgrzynek.

 

 

Prezes Zarządu
Agnieszka Węgrzynek

scan0124

Firma AUTO-NET GROUP Sp. z o.o.

weźmie udział w II edycji konkursu na najlepsze innowacyjne rozwiązanie techniczne w dziedzinie obronności „Innowacje dla Sił Zbrojnych RP”

Organizatorami konkursu są: Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Patronat honorowy objął sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Czesław Mroczek. Jego ideą jest poszukiwanie nowoczesnych i ciekawych technologii, które mogą mieć zastosowanie w siłach zbrojnych.

W konkursie mogą uczestniczyć polskie podmioty gospodarcze, instytucje naukowo-badawcze i edukacyjne, zarejestrowane i mające siedzibę w Polsce oraz osoby fizyczne posiadające obywatelstwo polskie. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach: „indywidualna”, „przemysł” oraz „nauka”. W każdej kategorii zostaną przyznane nagrody honorowe I-go, II-go i III-go stopnia.

Firma AUTO-NET GROUP Sp. z o.o. zgłosi projekt, który jest już na wstępnym etapie realizacji. Będzie to implementacja projektu przygotowanego dla klientów cywilnych. Więcej szczegółów na ten temat przedstawimy Państwu, bliżej terminu ogłoszenia wyników, tzn. 31.10.2015r.
Liczymy, że nasz projekt zrealizowany przy współudziale naszych partnerów zajmie wysokie miejsce.

 

Prezes Zarządu

Agnieszka Węgrzynek

nagroda_1
logo-ood

W dniach 17-19 czerwca 2015 firma AUTO-NET GROUP Sp. z o.o. zorganizowała na zlecenie firmy Oberaigner Automotive GmbH, ogólnopolski event – Oberaigner Offroad Days 2015. Spotkanie odbyło się we Włościejewkach na torze AUTODROM 4×4.

Oberaigner_131

Pierwsza edycja była zorganizowana przy wsparciu generalnych importerów Mercedes – Benz Polska i General Motors Poland.

 

W trakcie dwudniowej prezentacji klienci mogli zapoznać się z budową, konstrukcją, wymogami eksploatacji oraz możliwościami zabudowy pojazdów wyposażonych w naszą technikę, jak również dokonać testu mobilności w terenie. Event wzbogacony został prezentacjami produktów firm współpracujących z firmą Oberaigner Automotive GmbH. Spotkanie zawierało prezentacje zarówno statyczne, jak i praktyczne (konwencja terenowo – obozowa), oraz specjalny pokaz dronów firmy FLYTECH Solution i robotów firmy PIAP.

 

Chcielibyśmy, aby Oberaigner Offroad Days stał się imprezą cykliczną, która organizowana co roku przy współudziale i wsparciu naszych partnerów, stanie się stałym punktem w kalendarzu użytkowników pojazdów klasy VAN.

Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń ze strony producentów, handlowców i użytkowników, zmierzająca do stworzenia wysokiej jakości produktu, spełniającego wymagania klienta. Obecni byli również przedstawiciele mediów branżowych.

A tak naszą pracę ocenili współuczestnicy (zaproszeni partnerzy) eventu.

„W imieniu zespołu PIAP pragnę złożyć serdeczne podziękowania za zaproszenie nas jako partnera do udziału w tym jakże ciekawym przedsięwzięciu, dzięki któremu mogliśmy nawiązać nowe oraz zacieśnić już istniejące kontakty biznesowe oraz bardzo aktywnie i mile spędzić czas w gronie specjalistów i fachowców.
Z rozmów z gośćmi, którzy uczestniczyli w „Oberaigner Offroad Days 2015” wynika, że ich zdaniem było to bardzo interesujące, bezbłędnie i fachowo przygotowane przedsięwzięcie, dzięki któremu mogli oni zapoznać się z szeroką gamą produktów specjalnych, ich specyficznymi właściwościami i możliwościami, oraz że chętnie wzięliby udział w kolejnym tego typu evencie. – Andrzej Woźniak, Państwowy Instytut Automatyki Przemysłowej

„Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaproszenie na tak ciekawe wydarzenie. Mam nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania oraz że Państwa goście byli zainteresowani naszą technologią” – Michał Wojas, Fly Tech Solutions Sp. z o.o

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z imprezy. Uważamy zgodnie, że tego typu przedsięwzięcia są potrzebne, gdyż podczas bezpośrednich kontaktów na neutralnym gruncie najwięcej możemy uzyskać informacji dotyczących zapotrzebowania na sprzęt specjalistyczny” – Natalia Prądzyńska , Jakusz Sp. z o.o.

Relacja filmowa z Oberaigner Offroad Days 2015

NOWY PROJEKT NASZEJ FIRMY JUŻ W REALIZACJI

Firma AUTO – NET GROUP Sp. z o.o. wspólnie z Politechniką Warszawską rozpoczęła współpracę nad projektem – Mobilnego Centrum Pomiarowego (MCP).

Mobilne Centrum Pomiarowe to przenośne stanowisko do odbioru technicznego i kontroli parametrów, pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 15 ton dostarczanych do klientów końcowych. Cały proces będzie realizowany przez doświadczonego, gruntownie przeszkolonego diagnostę wyposażonego w specjalne narzędzie – dedykowaną aplikację, która pozwoli w efekcie końcowym przygotować bardzo szczegółową raport i przekazać ją klientowi. MCP przejdzie kontrolę zgodności produktu

i certyfikację Głównego Urzędu Miar.

 

Na bieżąco będziemy Państwa informowali o kolejnych etapach na naszej stronie internetowej.

Fotolia_46733740_Subscription_Monthly_M
z3

W dniach 20 – 21.05.2015 firma AUTO – NET GROUP Sp. z o.o.
uczestniczyła w Konferencji pt. „NOWOCZESNE SAMOCHODY, TECHNOLOGIA NAPRAW I LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH”. Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego oraz Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Auto – Net Group na konferencji

NOWOCZESNE SAMOCHODY, TECHNOLOGIA NAPRAW
I LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

W konferencji wzięły udział osoby zainteresowane innowacyjnymi osiągnięciami w budowie i wyposażeniu pojazdów samochodowych oraz w procedurach i systemach likwidacji szkód samochodów nowej generacji. Swoją obecność zaszczycili przedstawiciele importerów pojazdów, rzeczoznawcy samochodowi, przedstawiciele ubezpieczycieli, przedstawiciele firm naprawczych, dystrybutorzy części zamiennych przedstawiciele Sądów i Policji, biegli sądowi.

Właściciel naszej firmy Pan mgr inż. Daniel Węgrzynek wystąpił w podwójnej roli jako przedstawiciel firmy, ale również, jako ekspert Polskiej Izby Motoryzacji i wygłosi referat „Nowe materiały konstrukcyjne wykorzystywane w nowoczesnych zabudowach pojazdów użytkowych”.

Z dziedziny motoryzacji referaty konferencji zaprezentowali przedstawiciele
instytucji i firm kompetentnych w danej tematyce, m.in.: Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, Mercedes – Benz, Toyota, Intercars, PZU, Hestia, AUDATEX, DAT i oczywiście AUTO – NET GROUP.

 

Więcej informacji pod adresem organizatora: www.rzeczoznawcy.com.pl

Rescue Magazine

PIERWSZY OGÓLNOPOLSKI MAGAZYN ONLINE POŚWIĘCONY BRANŻY RATOWNICZEJ JUŻ DOSTĘPNY

RESCUE MAGAZINE jest pierwszym na polskim rynku, unikalnym magazynem online poświęconym branży ratowniczej, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technicznych oraz zaawansowanego technologicznie wyposażenia i sprzętu. Wywiady, reportaże i prezentacje stanowią ważną część zawartości merytorycznej czasopisma.

 

W realizacji jest już kolejny projekt technicznego magazynu branżowego „rzeczoznawca – motoryzacyjny”, który dedykowany będzie grupie rzeczoznawców samochodowych, pracownikom działów likwidacji szkód, biegłym sądowym, doradcom serwisowym oraz osobom zainteresowanym techniką samochodową w innym wydaniu.

 

Ze względu na brak specjalistycznej literatury, prawidłowa wycena wartości pojazdów, a zwłaszcza ocena i kwalifikacja uszkodzeń i wyposażenia specjalnego oraz wycena kosztów ich naprawy stanowią wyjątkowo trudne zadanie. Nowe rozwiązania techniczne jak również wykorzystywane technologie nie są na ogół dostępne. Chcemy to zmienić.

Nasza działalność wydawnicza skupia się na branżach, które wymagają specjalistycznej i merytorycznej wiedzy. Chcemy ją przekazywać w oparciu o najnowszą światową technikę i technologię.

AUTO – NET GROUP

WPROWADZA NA RYNEK NOWĄ MARKĘ SZKOLENIOWĄ

Firma AUTO – NET GROUP Sp. z o.o. wprowadza na rynek nowa markę szkoleniową – Technical Training Center, która będzie specjalizowała się w projektach szkoleniowych w zakresie techniczno – prawnym w branży AUTOMOTIVE. Szkolenia będą kierowane do różnych grup klientów indywidualnych i korporacyjnych, prowadzone głównie w formie zamkniętej, indywidualnie dopasowane do potrzeb.

Do tej pory prowadzone przez nas szkolenia były realizowane pod marką ADW Consulting. W wyniku zmian organizacyjnych oraz rozwoju tej marki pod kątem projektów doradczych, audytów i wdrożeń postanowiliśmy to zmienić. W wyniku tego, powstał pomysł stworzenia nowego działu szkoleń i realizacji projektów szkoleniowych pod nowym brandem.

 

Kolejnym krokiem będzie zatrudnienie Brand Managera – specjalistę odpowiedzialnego za promocję marki Technical Training Center i opiekę nad naszymi klientami w całej Europie. Kontakt do działu szkoleń znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

 

Zapraszamy do współpracy.